fbpx

Prekių grąžinimas

Vartotojų įsigytų prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis Lietuvos Respublikos civiliniu kodeksu, 2001 m. rugpjūčio 17 d. LR ūkio ministro įsakymu Nr. 258 „Dėl daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones taisyklių patvirtinimo“, 2001 m. birželio 29 d. LR ūkio ministro įsakymu Nr. 217 „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“.

Vartotojas turi teisę atsisakyti prekės pirkimo ir pardavimo sutarties, pranešdamas raštu apie tai pardavėjui per 7 darbo dienas nuo daikto pristatymo. Gavus raštišką atsisakymą, prekės turi būti grąžintos per 7 darbo dienas. Gavę grąžinamas prekes ir įvertinę jų kokybę, per 5 darbo dienas nuo prekės gavimo grąžinsime sumokėtus pinigus, be pristatymo išlaidų.

Prekės grąžinamos originalioje prekės ir siuntos pakuotėje (su instrukcija ir garantiniu talonu, jei jie buvo pateikti su preke). Grąžinant būtina originali sąskaita faktūra, kurią gaunate pirkdami, bei ranka pildyta ir pasirašyta grąžinimo forma, kurioje reikia nurodyti grąžinimo priežastį.

Prekes, kurių vartotojui nepatinka forma, dydis, spalva, modelis ar komplektacija, išskyrus „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėse“ nurodytuosius, nekeičiame ir nepriimame.

Prekės priimamos atgal nebus, jei: – buvo naudojamos; – sugadintos; – prarado prekinę išvaizdą (prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo būtini apžiūrint prekę, nelaikomi esminiais prekės išvaizdos pakeitimais).

Grąžinamas prekes Klientas gali pristatyti pats į biurą Šiauliuose prieš tai susiderinęs telefonu +37064442684 , darbo dienomis nuo 9.00 iki 17.00 valandos, arba atsiųsti naudojantis kurjerių tarnyba.

Grąžinimo forma
Jeigu norite grąžinti prekę, užpildykite žemiau esančią formą, kad gautumėte grąžinimo patvirtinimą. Be tokio patvirtinimo grąžinamos prekės nebus priimamos. Norėdami sužinoti daugiau apie prekių grąžinimo tvarką, apsilankykite skiltyje „Sąlygos ir taisyklės“.